неділя, 18 вересня 2016 р.

Повідомлення для учнів 5-х класів!  

Топчій Ірина Вікторівна (вчитель трудового навчання і основ здоров’я Запорізької гімназії № 11)  запрошує вас на веб-квест! 
"Шановні колеги, вчителі трудового навчання, запрошую ваших дівчат 5 і 6 класів приєднатися до гри "Цікаве поруч". Освітній веб-квест - це блог в Інтернеті, з яким працюють учні, виконуючи ту чи іншу навчальну задачу. Це гра із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій та Інтернет-ресурсів, самостійна дослідницька робота, розвиває логіку, пам'ять, уміння аналізувати та робити висновки. Гра буде тривати 2 тижні з 3 по 17 жовтня 2016 року. На рішення КОЖНОГО завдання відводиться 2 дні. Для участі в грі необхідно обов'язково зареєструватися. У квесті переможуть 10 учасників, які першими наберуть найбільшу кількість балів в кінці гри, їх чекає приємний сюрприз! Інші учасники квесту теж не залишаться без уваги. До початку гри у всіх учасників є можливість познайомитися з умовами і термінами квесту. Всі завдання квесту будуть публікуватися у відповідності з графіком. Завдання квесту можна виконувати на БУДЬ-якій мові".

1 коментар:

  1. Дорогі дівчата, хочу повідомити, що учениця 5-А класу Доценко Ірина успішно розпочала веб-квест - гру "Цікаве поруч". Іринка з гарними результатами вже пройшла два етепи з семи. Побажаємо їй удачі та перемоги!

    ВідповістиВидалити